HPD8407F-868S vezeték nélküli adó modul 868MHz 1,3-9V távvezérlőhöz
Új termék
HPD8407F-868S Wireless Transmitter Module 868MHz 1.3-9V for Remote ControllerTechnical Parameters:
1. Operating voltage: 1.3 ~ 9V
2. Operating Current: 9mA @ 1.3V, 135mA @ 9V
3. Working temperature: -30 ~ 75 ℃
4. Operating frequency: 868MHz
5. Transmit power: 500mW
6. Data Rate: 0 ~ 10KbpsApplication:
remote control
Smart Home
Security alarm
Wireless Switch
Package Incl
Bővebb leírás
-82%
Egyéb infó
1. Operating voltage: 1.3 ~ 9V
4. Operating frequency: 868MHz
5. Transmit power: 500mW