10db Új 4.5V-7V és 3.3V AMS1117-3.3V tápegység modul AMS1117-3.3
Új termék
10PCS 4.5V-7V to 3.3V AMS1117-3.3V Power Supply Module AMS1117-3.3
2P single row pin input and output for easy connection;
Dual-panel design, the layout is nice;
Input: DC 4.5V--7V (Input Voltage must be Greater than the Output voltage high above 1V.)
Output: 3.3V, 800mA (load current can not exceed 800ma)
PCB board size: 2.5cm x 1.1cm Package Include:
10 x New 4.5V-7V to 3.3V AMS1117-3.3V Power Supply Module AMS1117-3.3
Bővebb leírás
-84%
Egyéb infó
10PCS New 4.5V-7V to 3.3V AMS1117-3.3V Power Supply Module AMS1117-3.3