20 db lila kínai Wisteria Vine fa virág mag

P051827

Új termék

Features:Brand new and high quality.
Botanical Name: Wisteria sinensi.
Common Name: Purple Wisteria.
Outdoor Hardiness Zones: 5-9.
Minimum Temp: 30°F.
Shape: Upright shrub or vine.
Growth Rate:Fast.
Sun Preference:Bright Filtered Light - full sun.
Soil Type:Any.
Soil Moisture:Water thoroughly.
Growth Period:Spring - Autumn.
Foliage Color:Green.
Flower Color:Purple-blue.
Uses:Greenhouse/Outdoor Standard/Bonsai/Potted Deck Plan.
Sowing instructions:Step 1:Soak in warm water for 24 hours.
Step 2:Sow seed 3/4” deep at a soil temperature of 66-75° F. and keep moist.
Step 3:Sowing in standard good draining potting mix.
A brief Introduction of Wisteria sinensis:Twining vines have wide landscape appeal with the multi-purpose adaptability of growing as a vine or as a stand-alone shrub. Among their many attributes are hardiness, vigor, longevity and the ability to climb high or they can be pruned for any size desired. They have even been used in Bonsai culture.
Package Included:20/40 Pcs Wisteria Seeds
NO Retail Box. Packed Safely in Bubble Bag.
P051827

Bővebb leírás

372 Ft‎

-29%

524 Ft‎

Egyéb infó

Teljesen új és kiváló minőségű.
Botanikus név: Wisteria sinensi.
Közönséges név: Purple Wisteria.
Kültéri keménységtartományok: 5-9.
Minimális hőmérséklet: 30 ° F .
Ábra: Álló bokor vagy szőlő.
Növekedési sebesség: Gyors.
Nappreferencia: Világos szűrt fény - teljes nap.
Talaj típusa: Bármi.
Talaj nedvességtartalma : Víz alaposan.
Növekedési periódus: Tavasz - Ősz.
Lombozat színe: Zöld.
Virágszín: Lila-kék.
Használat: Üvegház / Kültéri Standard / Bonsai / Cserepes kancsó Tervezés.
Vetési utasítás: 1. lépés: Meleg vízben 24 órán át áztassa.
2. lépés: A vetőmagot 3/4 "mélyen a talajhőmérsékleten, 66-75 ° F-on tartsa és nedvesen tartson. 3. lépés: Vetés szabványos jó leeresztő cserepes keverékben.
Röviden Bevezetés a Wisteria sinensis-be: A Twinning szőlőültetvények széleskörű tájfelszereléssel rendelkeznek a szőlőtermesztés többcélú alkalmazkodóképességével vagy önálló cserjekként. Számos tulajdonságuk közül a keménység, az életerő, a hosszú élettartam és a magasan emelkedő képesség, vagy bármilyen méretre vághatók. Még a Bonsai kultúrában is használják.
A csomag tartalma: 20/40 db Wisteria Seeds
NEM Kiskereskedelmi doboz. Biztonságosan csomagolva buborékos táskában.
P051827

30 egyéb termék a kategóriából: